Michał Musiał

Magister inżynier telekomunikacji, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, specjalność sieci teleinformatyczne. Wiedzę matematyczną zdobył w trakcie nauki w liceum o profilu matematycznym (stara matura, poziom rozszerzony), jak i w trakcie studiów gdzie przedmioty matematyczne i jej pochodne były obecne przez cały czas.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w środowisku międzynarodowym w branży IT, m.in. jako programista, analityk biznesowy, project i service manager (zobacz Golden Line, LinkedIn).

Korepetycji z matematyki udziela z zamiłowania do tego przedmiotu, a także dlatego że lubi sie dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zapewnia indywidualne podejście do każdego ucznia, miłą atmosferę i poziom dostosowany do aktualnych możliwości. W Akademii prowadzi zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, sympatyk nauk ścisłych, programowania a także piłki nożnej, koszykówki, żużla i gier komputerowych.