Beata Smulko-Wojcieszek

Absolwentka Politechniki Warszawskiej (Wydział Mechaniki Precyzyjnej), jak i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie informatyki i matematyki dla nauczycieli.

Sędzia w pierwszym i drugim etapie krajowej edycji międzynarodowego konkursu twórczego rozwiązywania problemów Odyssey of the Mind.

Przewodnicząca Regionalnego Komitetu Organizacyjnego XXVIII Międzynarodowego Konkursu „Mathematiquessans Frontieres” (Matematyka bez Granic) w regionie mazowieckim.

Nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej, dyplomowany egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Korepetycji z matematyki udziela z zamiłowania do tego przedmiotu, a także dlatego że lubi się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zapewnia indywidualne podejście do każdego ucznia, miłą atmosferę, informację zwrotną po przeprowadzonych zajęciach i poziom dostosowany do aktualnych możliwości ucznia.

Prywatnie mama dwóch dorosłych synów i właścicielka kota rasy sfinks. W wolnym czasie relaksuje się haftując obrazy.