Jadwiga Kolewska

Studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Matematyka na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pasją do tego przedmiotu pała od dzieciństwa, a kierunek studiów wybrała już idąc do klasy o profilu matematycznym w szkole średniej.

Korepetycji udziela od 3 lat z zamiłowania do przedmiotu i dzielenia się zdobytą wiedzą. Wierzy, że choć nie zawsze jest łatwo to matematykę naprawdę da się zrozumieć i wcale nie jest ona taka trudna, jak ją rysują.

Niezależnie od tego czy uczeń chce tylko zdać, czy zgłębić tajniki najpiękniejszej z nauk, zawsze chętnie w tym pomoże! Zajęcia dostosowuje do aktualnych potrzeb i możliwości ucznia. Uważa, że miła atmosfera zajęć i obustronna motywacja do nauki to podstawa sukcesu.

Prywatnie siostra dwójki rodzeństwa, miłośniczka japońskiej animacji i komiksów, a także sympatyczka pływania.