Martyna Maliszewska-Mańk

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów Design Management - Zarządzanie rozwojem nowego produktu, organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Szkołę Główną Handlową. Aktualnie również studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przygodę z językiem niemieckim rozpoczęła już w szkole podstawowej i trwa ona do dziś, dzięki możliwości udzielania korepetycji i częstych podróży do krajów niemieckojęzycznych. Od prawie 7 lat przekonuje swoich uczniów, że język niemiecki jest łatwiejszy od języka angielskiego :)

Prywatnie żona i mama 2-letniego synka. Miłośniczka najróżniejszych nakryć głowy, zajmująca się projektowaniem i produkcją kapeluszy.