Marek Bartold

ABsolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Radomiu pod opieką naukowo-dydaktyczną Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Egzamin licencjacki z literatury amerykańskiej zdał na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Tytuł magistra pedagogiki ze specjalnością nauczania języka angielskiego uzyskał na Akademii Świetokrzyskiej.

Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w szkołach podstawowych i gimnazjach. Prowadził klasy językowe z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego oparte na innowacji pedagogicznej której był współautorem. Może pochwalić się świetnymi wynikami swoich uczniów z egzaminów gimnazjalnych.

Na korepetycjach stawia na rozwój zdolności komunikacyjnych. Zapewnia indywidualne podejście do ucznia oraz miłą atmosferę zajęć.

Oprócz nauczania języka angielskiego pasjonuja się szeroko pojętą muzyką rockową, dobrymi serialami oraz jazdą na rowerze.