Akademia Matematyki "Uśmiech", założona w 2017 roku, powstała z myślą o dostarczaniu profesjonalnej pomocy edukacyjnej z matematyki na poziomie podstawowym i średnim.

W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby naszych podopiecznych. Stawiamy głównie na najbardziej efektywne zajęcia indywidualne. Przed rozpoczęciem nauki sprawdzamy stan wiedzy ucznia i dostosowujemy plan nauczania do jego potrzeb. Postępy dokumentujemy w dzienniku zajęć. Przygotowujemy indywidualne materiały umożliwiające poznanie i pogłębienie wiedzy. Informujemy rodziców o postępach ucznia.

Nasze biuro znajduję się w pięknej i kameralnej dzielnicy Stare Bielany, jednocześnie jest świetnie skomunikowane z każdą częścią Warszawy (metro, tramwaje, autobusy).

W biurze Akademii znajduje się również Poradnia Psychologiczna "Uśmiech - co sprawia że jesteśmy w stanie zapewnić każdemu dziecku pomoc zarówno edukacyjną, jak i psychologiczno-pedagogiczno-logopedyczną.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertąZapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Telefon / email znajdą Państwo w zakładce Kontakt .
Najłatwiej zlokalizować Szpital Bielański - Akademia znajduje się dosłownie minutę drogi pieszo obok szpitala.
Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem Państwa danych osobowych jest Poradnia Psychologiczna “Uśmiech” / Akademia Matematyki “Uśmiech” z siedzibą przy ul. Waligóry 3/1, 05-092 Dziekanów Leśny

 

Źródło danych osobowych

Państwa dane osobowe otrzymujemy podczas podpisywania umowy o świadczenie usług przez / dla Poradni Psychologicznej / Akademii Matematyki “Uśmiech”.

 

Konieczność przetwarzania danych osobowych

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu świadczenia usług oferowanych przez / dla Poradni Psychologicznej / Akademii Matematyki “Uśmiech”. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Państwa podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie danych jest dobrowolne. Za dobrowolną zgodą dane mogą być przetwarzane także do celów marketingowych które obejmują tylko i wyłącznie informowanie drogą elektroniczną o aktualnych i nowych usługach Poradni Psychologicznej / Akademii Matematyki “Uśmiech”

 

Wymóg podania danych

Podanie danych w celu realizacji usług jest niezbędne do świadczenia tych usług. W razie niepodania tych danych usługa nie będzie mogła być świadczona. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne.

 

Warunek konieczny do przetwarzania danych osobowych

Warunkiem koniecznym do przetwarzania Państwa danych osobowych jest dobrowolna, konkretna i jednoznaczna zgoda na ich przetwarzanie. Zgoda ta jest podpisywana w formie załącznika do umowy o świadczenie usług przez Poradnię Psychologiczną / Akademię Matematyki “Uśmiech”

 

Okres przetwarzania danych osobowych

Państwa dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi Poradni Psychologicznej / Akademii Matematyki “Uśmiech” będą świadczone. W razie potrzeby, po zakończeniu świadczenia usług, dane osobowe mogą być przetwarzane tylko i wyłącznie w celach:

 • dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy
 • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych
 • zapobiegania nadużyciom i oszustwom

W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów. Dane w celach marketingowych będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na takie przetwarzanie.

 

Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

W odniesieniu do świadczenia usługi przez Poradnię Psychologiczną / Akademię Matematyki “Uśmiech” Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) (jest to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą). Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych, w tym na profilowanie.

 

Przekazywanie danych osobowych do innych podmiotów

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do żadnych innych podmiotów. Wyjątkiem jest udostępnienie danych podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania w razie zgłoszenia przez organ żądania na odpowiedniej podstawie prawnej (np. dla potrzeb toczącego się postępowania karnego).

 

Przekazywane danych poza Europejski Obszar Gospodarczy Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

 

Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Państwa danych, w tym uzyskania kopii danych
 • prawo żądania sprostowania danych
 • prawo do usunięcia danych
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych

W zakresie w jakim Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) można dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Państwa danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Można przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 • prawo do bycia zapomnianym

W celu skorzystania z powyższych praw, jak również żądania informacji o tym, które Państwa dane osobowe przechowujemy, należy wysłać e-mail na adres biuro@poradniausmiech.com.pl